O nas

Proclim

Twój komfort jest naszym priorytetem

Firma Proclim to obecnie jeden z najbardziej zaufanych dostawców instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na polskim rynku. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment nowoczesnych urządzeń, które od lat zapewniają komfort cieplny zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w dużych budynkach komercyjno – przemysłowych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, wiedzę wykwalifikowanych inżynierów oraz znajomość najnowszych technologii, dostarczamy kompleksowe rozwiązania dopasowane indywidualnie do potrzeb i budżetu każdego Klienta.
Proclim tworzy wyszkolona kadra pracowników, którzy specjalizują się we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu systemów:

  • Klimatyzacji
  • Wentylacji
  • Rekuperacji
  • Kurtyn Powietrznych
  • Pomp Ciepła
  • Oddymiania

Gwarantujemy pełne wsparcie specjalistów na każdym etapie współpracy, doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu oraz profesjonalny montaż i serwis urządzeń.

Jesteśmy przekonani, że wysoka różnorodność asortymentu w połączeniu z najwyższą jakością naszych produktów pozwolą wybrać dogodne rozwiązanie dla Twojej inwestycji uwzględniając zarówno jej wielkość, jak i Twój budżet. Oferujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia renomowanych marek, posiadające niezbędne certyfikaty polskie i europejskie.
Mając na uwadze Twój komfort, zapewniamy kompleksową obsługę już na etapie wstępnego projektu – gwarantujemy błyskawiczną wycenę, profesjonalny dobór urządzeń, fachową instalację przeprowadzoną przez rzetelnych specjalistów, a także sprawny serwis. Zawsze wywiązujemy się z ustalonych terminów, a nasze solidne realizacje sprawiają, że Proclim jest coraz częściej polecany przez rzeszę zadowolonych Klientów.
Zaufanie naszych kontrahentów jest dla nas ogromną motywacją do ciągłego rozwoju, dlatego na bieżąco śledzimy dynamicznie zmieniające się trendy na rynku, by oferować Ci wyłącznie najnowsze i niezawodne technologie.
Powierzając nam instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych możesz mieć pewność, że sprostamy wszystkim Twoim wymaganiom, a nowoczesne urządzenia będą sprawnie służyć Ci przez długie lata.

Call Now ButtonZadzwoń +48 723 101 078