Klimatyzacja

Proclim - ekspert w zakresie wydajnej i niezawodnej klimatyzacji

Doskonale wiemy, jak ważny jest komfort termiczny zarówno w Twoim mieszkaniu, jak i miejscu pracy. Wykorzystując najwyższej jakości klimatyzatory i systemy klimatyzacji, dostarczamy rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb ‒ nasi fachowcy precyzyjnie wyliczą zapotrzebowanie na moc chłodniczą w konkretnych pomieszczeniach i zaproponują Ci najbardziej optymalne rozwiązanie w najlepszej cenie. Zwykle pracujemy na terytorium Krakowa i okolic, ale dojeżdżamy również do innych miast woj, małopolskiego.

Montujemy wyłącznie urządzenia sprawdzonych marek, takich jak: Mitsubishi Heavy, Daikin, LG, LG Multi V. Powierzając nam instalację systemów klimatyzacji, otrzymujesz gwarancję najkorzystniejszej oferty na rynku. Realizujemy projekty z bezpłatnym dojazdem do klienta na terytorium Krakowa, zapewniamy profesjonalny montaż oraz rzetelny serwis zainstalowanych urządzeń.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

 • nowoczesne klimatyzatory wyłącznie renomowanych marek, sprawdzone i objęte gwarancją;
 • bezpłatny dojazd do klienta;
 • sprzedaż, montaż i serwisowanie sprzętu;
 • fachowe obliczenie zapotrzebowania na moc chłodniczą;
 • indywidualne podejście do klienta;
 • atrakcyjne zniżki i rabaty na systemy klimatyzacji ‒ żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów;
 • błyskawiczna realizacja zamówienia ‒ zwykle montaż odbywa się w ciągu 24h;
 • instalacja urządzeń przez wyszkolonych, doświadczonych fachowców i inżynierów;

Wykonujemy klimatyzacje do domu, do mieszkania, do restauracji, do biura, do gastronomi, do pokoju, do serwerowni, do laboratorium oraz innych budynków i pomieszczeń , gdzie pozwoli ona obniżyć temperaturę powietrza. Kraków to miasto w którym prowadzimy montaż i sprzedaż klimatyzatorów.

 

Komfort termiczny w Twojej pracy i miejscu zamieszkania to niezwykłe istotny element, warunkujący dobre warunki pracy i życia. Wychodząc naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, oferujemy wysokiej jakości urządzenia klimatyzacyjne. Staramy się dopasować rozwiązania indywidualnie, proponując wydajne systemy klimatyzacji, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i zakładach pracy, sterowniach, restauracjach i laboratoriach. Fachowcy firmy Proclim dołożą wszelkich starań, aby precyzyjnie wyliczyć zapotrzebowanie na moc chłodniczą w każdym pomieszczeniu i dopasować ofertę do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Klimatyzacja Kraków, firma Proclim – Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Nasza firma przygotuje dla Ciebie kompletny projekt usługi, uwzględniający wszystkie niezbędne elementy, abyś mógł cieszyć się sprawną klimatyzacją przez długie lata. Proponujemy przede wszystkim profesjonalne obliczanie mocy chłodniczej w każdym pomieszczeniu, aby precyzyjnie dopasować rodzaj urządzenia i optymalne opcje chłodzenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, świadcząc fachową usługę, w konkurencyjnych cenach. Wyróżnia nas wysoka dbałość o klienta oraz jego satysfakcję. Zamawiając nasze produkty, klient ma gwarancję profesjonalnej obsługi od A do Z, z bezpłatnym dojazdem, bezproblemową instalacją, montażem oraz serwisem w razie jakichkolwiek problemów.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować? Zapoznaj się z naszą ofertą:

U nas nie kupujesz kota w worku. Od początku wiesz, co zamawiasz, za co płacisz i co otrzymujesz. Wszystkie produkty, oferowane przez firmę Proclim pochodzą od znanych, renomowanych producentów. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług, montujemy urządzenia sprawdzonych marek. Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego nasz montaż odbywa się zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Błyskawiczna realizacja i kuszące rabaty na systemy klimatyzacji to nasz znak rozpoznawczy na konkurencyjnym rynku.

Klimatyzacja do pokoju, domu lub mieszkania

Domowa klimatyzacja to wybawca podczas upalnego lata. Warto rozważyć takie rozwiązanie, kiedy żar leje się z nieba, a wszystko, co mamy do dyspozycji to mały wentylator. Klimatyzacja przestała być kojarzona z luksusem, staje się coraz tańsza i dostępna dla każdego. Warto wiedzieć, że wentylacja powinna odbywać się cały czas, bez względu na porę roku, a klimatyzacja wspomaga ten proces. Poprawnie zamontowana ma także istotny wpływ na nasze zdrowie. Cyrkulacja powietrza poprawia jego jakość, staje się ono czystsze i zdrowsze. Klimatyzacja może być zbawienna dla alergików oraz osób cierpiących na choroby płuc. Regularna wymiana powietrza sprawi, że będzie ono świeże i przefiltrowane, co nie pozostaje bez znaczenia dla ogólnego zdrowia organizmu. Firma Proclim proponuje sprawdzony system chłodniczy do pokoju, domu lub mieszkania, niezwykle wydajny i skuteczny. Profesjonalny montaż oraz rzetelny serwis pozwolą cieszyć się świeżym powietrzem w domu, bez względu na porę roku.

Kraków klimatyzacja do biura

Atmosfera w zamkniętym biurze podczas lata staje się nieznośna, dlatego wiele firm decyduje się na założenie klimatyzacji. System chłodniczy to prawdziwe wybawienie dla pracowników, którzy w biurowcach spędzają długie godziny. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, firma Proclim oferuje sprawdzone systemy chłodnicze także do biura. W bogatej ofercie znajduje się bezpłatny dojazd do klienta na terenie Małopolski i Śląska oraz szybki, precyzyjny montaż. Klienci biznesowi mogą liczyć także na atrakcyjne zniżki oraz rabaty na systemy grzewcze i chłodnicze. Warto skorzystać z oferty, aby zagwarantować swoim pracownikom najkorzystniejsze warunki pracy.

Klimatyzacja do serwerowni, laboratorium

Proclim to także klimatyzacja precyzyjna dla sortowni, laboratorium, siłowni energetycznych oraz wszystkich pomieszczeń, które przechowują bazy danych. Sprawdzone rozwiązania pozwalają dopasować spersonalizowaną usługę dla danego typu pomieszczenia, szczególnie tam, gdzie liczy się stała temperatura pomieszczenia oraz odpowiedni poziom wilgotności. Szafy klimatyzacji precyzyjnej to produkty renomowanych marek, sprawdzone zarówno przez ekspertów, jak i zadowolonych klientów. Urządzenia są objęte gwarancją, aby jak najdłużej służyć w serwerowniach i laboratoriach.

Klimatyzacja do restauracji i budynków użyteczności publicznej

Odpowiednio dobrana klimatyzacja sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występują większe skupiska ludzi. Restauracje, markety i centra handlowe potrzebują systemów chłodniczych, aby jak najlepiej świadczyć swoje usługi. Długoletnie doświadczenie oraz znajomość branży pozwala naszej firmie dostarczać usługi dopasowane do rosnących wymagań klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Klimatyzacja nie jest już synonimem luksusu, a czynnikiem, który może w dużym stopniu poprawić jakość naszego życia.

Wybierz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, a resztę zostaw nam. Proclim dostarczy Ci kompletną usługę, zaczynając od obliczenia zapotrzebowania na moc chłodniczą, poprzez profesjonalny montaż, aż po rzetelny serwis. Na nas możesz liczyć! Instalujemy klimatyzacje na terytorium Krakowa i okolic.

Zalety:

 • komfort termiczny;
 • prosta instalacja;
 • wilgotność powietrza dostosowana do naszych potrzeb (zarówno jeśli chodzi o potrzeby człowieka, ale również wytworzenie odpowiedniego mikroklimatu dla mebli czy książek);
 • poprawianie jakości powietrza – wyłapywanie kurzu, roztoczy i pyłków;
 • większa wydajność pracy osób przebywających w pomieszczeniach o sprzyjającej temperaturze;
 • brak sezonowości – klimatyzacja może być używana przez cały rok jako gwarancja stałej temperatury;
 • może służyć jako element dogrzewający w razie potrzeby, a jej zużycie energii jest trzykrotnie niższe niż piecyka elektrycznego.

Wady*:

 • możliwe zimne przeciągi, szczególnie narażona są osoby z dolegliwościami reumatologicznymi.
 • nieznaczne zwiększenie ciśnienia w pomieszczeniu, co może nie służyć osobom cierpiącym na migreny.*Należy pamiętać, że instalacja klimatyzacji to krok, który ma zwiększyć nasz komfort funkcjonowania w danym pomieszczeniu. Jej tryb pracy jest regulowany i może być w pełni dostosowany do potrzeb osób przebywających w określonym miejscu.

Nie ma żadnych przeciwwskazań. W wielu biurowcach klimatyzacja jest obligatoryjnym elementem budowlanego wyposażenia, gdyż znaczenie zwiększa komfort pracowników. Ponadto może działać jako element dogrzewający powietrze w pomieszczeniu.

Montaż klimatyzacji przez firmę Proclim jest wykonywany po wcześniejszej konsultacji z klientem. Czas montażu jest zależny od wielu czynników, jednak najczęściej już po 24 godzinach możesz cieszyć się temperaturą dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w swoim domu, mieszkaniu lub biurze, skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Aby ocenić koszt instalacji klimatyzacji należy zapoznać się z budynkiem, ilością pomieszczeń i kondygnacji. Kolejną sprawą jest dobranie odpowiedniego urządzenia, którego cena jest zależna od marki i jakości. W firmie ProClim zapewniamy pełne wsparcie techniczne przy uruchomieniu i ustawieniu klimatyzacji.
Całkowity koszt klimatyzacji jest zatem zależny od oczekiwań klienta oraz rodzaju i wielkości budynku a także wybranego przez klienta klimatyzatora. Napisz do nas lub zadzwoń, a my przygotujemy odpowiednią ofertę.
Do kosztów klimatyzacja należy również doliczyć miesięczny pobór prądu, który zużywa sprzęt. Jest to zależne od klimatyzatora i sposobu użytkowania całej instalacji.

Czy klimatyzacja może być zainstalowana w domu z rekuperacją?
Nie ma żadnych przeciwwskazań. Co więcej instalacja klimatyzacji i rekuperacji skutkuje stałym napływem świeżego powietrza do pomieszczeń, przy jednoczesnej oszczędności energii. Schładzane przez klimatyzację powietrze nie jest bezpowrotnie odprowadzane na zewnątrz budynku, ponieważ rekuperator wydalając zimne powietrze, ochładza powietrze wtłaczane z zewnątrz.

Koszt serwisowania klimatyzacji oraz wymiany filtrów jest ustalany indywidualnie. Serwis klimatyzacji polega na wymianie filtrów, ogólnego przeglądu i czyszczenia całej instalacji a w razie potrzeby uzupełnienia czynnika chłodzącego. Trzeba wiedzieć, że nasz komfort i zdrowie jest zależne od stanu klimatyzacji, więc należy pamiętać, aby nie zaniedbać serwisowania instalacji.

Montaż klimatyzacji w Krakowie, Kraków klimatyzacja, Kraków klimatyzacja do biura.

Call Now ButtonZadzwoń +48 723 101 078